DOPRAVA ZADARMO NAD 100€ pre SR a ČR.

Udržateľnosť

udržateľnosť

 

V MiLENE sme si jasne určili potreby, ktoré chceme našim projektom napĺňať. Ohľaduplnosť k prírode, zodpovedná spotreba a zdravé materiály.

Svojou činnosťou sa pridávame k projektom, ktoré si kladú ekologickú, etickú aj ekonomickú udržateľnosť za svoju prioritu. Materiály pre vás vyberáme dôsledne. Nestačia nám len certifikáty, zaujíma nás aj postoj a presvedčenie našich dodávateľov. Lebo papier a biznis znesie, ale príroda nie. Svedomito preto volíme, s kým budeme spolupracovať. Uprednostňujeme priamo výrobcov pred veľkoskladmi. Tak ako naši dodávatelia, aj my chceme prispieť k transparentnosti dodávateľského reťazca prostredníctvom certifikácie. Preto sme zažiadali o certifikát GOTS a momentálne sme stále v procese jeho získavania.

Etická zodpovednosť je pre nás rovnako dôležitá ako ekologická. Preto vyberáme také certifikáty, ktoré ju potvrdzujú. Často je táto hodnota uvádzaná pod označením fair trade a zaujíma nás hlavne v prípade, keď sú v obchodnom reťazci prítomné aj krajiny, kde je etická zodpovednosť voči pracujúcim na veľmi nízkej úrovni. Všetci chceme mať za svoju prácu riadne zaplatené a táto hodnota sa odráža aj v cene výrobkov.

Investujme do prítomnosti. Rozhodnime sa dnes pre udržateľné riešenia. S taktom pre prírodu. 

 

Dizajn bez názvu (16) 

 


CESTA VLÁKNA

cesta_vlakna_cyklus 

Dizajn bez názvu (6)