DOPRAVA ZADARMO NAD 100€ pre SR a ČR.

O MiLENE

 

Shoptet o MiLENE12

 

MiLENA je odfúknutý chumáčik. Poznáte to? Všetko ide rýchlo, a potom zrazu máte možnosť zastaviť sa. Dostatočne dlho. Fúúú. Vystúpite a dole je zrazu všetko jasnejšie. Vidno až za komfortnú zónu.
Chceme robiť veci inak. Zmeniť smer. S ľahkosťou, na dlhé trate a prepašovať sem humor. Šibalský, taký, čo vám zdvihne kútik úst. 

 

 

Shoptet o MiLENE2

 

 

NÁŠ PRÍBEH


Za mnohými zmenami u rodičov sú deti. Stalo sa to aj v našej rodine. Príchodom nových osobností - Samuela a Ondreja. Pri hľadaní svojho miesta v komunite spôsobili svojim rodičom nejednu krízu, ale priniesli aj veľa humoru. Balansovanie na takejto húpačke chce dočasnú možnosť úniku. Aspoň na chvíľu sa venovať niečomu, čo vám prináša rovnováhu. Ja, mama oboch chlapcov, som objavila pre seba šitie. Niečo praktické, ale aj veľmi kreatívne a uspokojujúce potrebu vidieť za prácou hneď výsledok.

S novoobjavenou zručnosťou som začala v období, kedy u mňa rezonovala téma trvalej udržateľnosti. Prirodzene sa obe poprepájali. Poznanie, že sa dá žiť viac udržateľne s ohľadom na prírodu aj v oblasti textilu mi urobilo radosť. U nás mi však chýblo, že nie je veľa možností realizácie pre tých, ktorí radi skúšajú svoje projekty. Preto vznikla MiLENA - ako zásobáreň textilného materiálu pre kreatívcov a environmentálne uvedomelých nadšencov.    

Volám sa Lenka a toto je môj nápad. Za jeho realizáciou však stojí viac ako jedna bytosť. Stretli sa tvorcovia, kreatívci a odborníci, aby mohol vzniknúť. Dúfam, že sa k príbehu pridáte aj vy a pomôžete mu udržať sa.