DOPRAVA ZADARMO NAD 100€ pre SR a ČR.

Strečový úplet Duna ECOVERO™ viskóza čierny

Neohodnotené

Jemný splývavý viskózový úplet. Veľkoplošná tlač na farbenom podklade.

€19,44
Na dotaz

Je vhodný na projekty pre bábätká, deti, spodnú bielizeň,  športové oblečenie, domáce a ležérne oblečenie, prípadne posteľnú bielizeň.

 

ECOVERO™ vyrába rakúsky Lenzing s použitím trvalo udržateľného dreva z kontrolovaných zdrojov, ktoré sú v Európe certifikované buď FSC (Forest Stewardship Council) alebo PEFC (Program pre schvaľovanie schém certifikácie lesov). ECOVERO™ je ekologickým vláknom, ktoré stanovuje ešte prísnejšie ekologické normy ako TENCEL™. Pokiaľ ide o spotrebu vody a chemikálií a uhlíkovú stopu, ECOVERO™ je ekologicky najzodpovednejšia textília, ktorá prekonala nielen ostatné typy umelého hodvábu, ale aj bavlnu. Transparentnosť dodávateľského reťazca je maximalizovaná, od pestovania surovín, cez výrobu až po distribúciu.

ECOVERO™ viskóza je plne biologicky odbúrateľná a kompostovateľná. Dá sa ľahko recyklovať (môže sa získať späť na výrobu nových viskózových vlákien), ale ak skončí na skládke, úplne sa biologicky rozloží za niekoľko mesiacov bez uvoľnenia akýchkoľvek toxických chemikálií do pôdy.

 

Dizajn: Dánsko (mind the MAKER)

Pôvod priadze: Turecko

Vyrobené: Turecko

Kompozícia materiálu: 96% ECOVERO™ viskóza 4% Elastane

Certifikácia: OEKO-Tex Standard 100, Lenzing product license

Gramáž: 225 g/m²

Šírka: 160 cm

Farba: čierna

Typ látky: jersey

pracie_ikony_ecovero

Kategória: ECOVERO™
Materiál: ECOVERO™
Druh látky: úplet
Farba: béžové odtiene, čierna
Dizajn: s potlačou
Šírka: 160 cm
Gramáž: 225 g/m²
Farba: čierna
Položka bola vypredaná…